wtorek, 6 marca 2012

One nas inspirują!

Które kobiety sprawiły, że nasze życie stało się lepsze? Które kobiety stanowią dla nas wzór do naśladowania, które nas inspirują i skłaniają do działania? Wydawnictwo MG i redakcja wortalu literackiego Granice.pl zapraszają Internautów do wybrania najbardziej inspirujących kobiet, ogłaszając konkurs "One nas inspirują"!
Różne historie, różne charaktery, różne pasje. Pasja jest tym właśnie, co je łączy. I jeszcze coś: to właśnie dzięki nim smaczniej jemy, czytamy świetne książki, taniej rozmawiamy przez telefon, słuchamy dobrej muzyki, lepiej się ubieramy, oglądamy więcej polskich filmów, łamiemy obyczajowe tabu, coraz odważniej sięgamy po swoje prawa. Aleksandra Boćkowska w książce "One za tym stoją" opisuje historie ośmiu kobiet, dzięki którym żyje nam się lepiej. A jakie kobiety inspirują do działania Was? Wpływ jakich kobiet - znanych i nieznanych - był w Waszym życiu najmocniejszy? Jakie kobiety - znane z mediów czy z działalności publicznej - chcielibyście poznać bliżej?
Swoje propozycje wraz z uzasadnieniem prześlijcie na adres pr@wwpol.com Jeśli prowadzicie blog i macie ochotę - przygotujcie z okazji Dnia Kobiet notkę na temat tych kobiet, które Was inspirują, po czym wyślijcie nam link. Nadesłane propozycje opublikowane zostaną na stronie książki "One za tym stoją" - www.onezatymstoja.pl, a na autorów najciekawszych propozycji czekać będą również nagrody - zestawy 5 książek nie tylko dla kobiet wydawnictwa MG. Na zgłoszenia czekać będziemy do 18 marca 2012, a później wspólnie w specjalnej sondzie wybierzemy najbardziej inspirujące kobiety.
Zachęcamy również do odwiedzin fanpage'a http://www.facebook.com/onezatymstoja  - tam toczyć się będą gorące dyskusje o kobietach, zarówno tych na szczytach władzy, jak i tych, które zarządzają sobą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz